Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ismeri valaki az Apor Vilmos...

Ismeri valaki az Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpontot (Győrben)?

Figyelt kérdés
Jövőre valószínű odafogok járni ,csak kegy problémám van ezzel. Nem ismerem az iskolát. Nem tudom milyen. Nincs egy ismerősöm sem ott ,és szeretnék valakit megkérni arra ,hogy részletesen beszámolna e erről az iskoláról. Szeptembertől 9-es leszek ugyebár és hát furcsa lesz úgy belépni ,hogy szinte semmit sem tudsz az iskoláról(tudom ,ez átlagos ,de azért valamit minimálisan tudni szeretnék az iskola honlapján kívüli dolgokról). Ezért kérem a segítségeteket ,ha valaki esetleg ismeri illetve oda jár ,hogy adna e nekem részletes beszámolót? Előre is köszi :)

2014. márc. 24. 21:18
 1/6 anonim válasza:

Az osztalyombol ketten felevkor atmentek az Aporba. Mindketten tul jo gyerekek voltak, a mi kulvarosi taho iskolankhoz. Ott jol erzik magukat, de nagyon sokat kell tanulniuk, potolniuk (hiaba voltak nalunk kitunoek, allitolag sok a lemaradasuk), meg mas konyvekbol is tanulnak. Vasarnap kotelezo mise. Nincs sajat osztaltermuk, hanem vandorolniuk kell, mert ott a tanarok vannak fix. teremben.

Nagyjabol ennyit tudok.

Amugy facebook a baratod...dobd fel a kerdest es elobb utobb, befut egy aporos...

2014. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem futott be egy sem..Nem tudnál valami bővebb infót adni az aporról?
2014. márc. 27. 19:12
 3/6 A kérdező kommentje:
De a válaszodból kérdem: az Aporba csak túl jó gyerekek járnak? Vagy csak azok akiket mondtál? Mert én nem igazán vagyok a túl jó ember ,szóval elég furcsa lenne olyan emberek közt.
2014. márc. 27. 19:14
 4/6 anonim válasza:
En mast nem tudok mondani. De elkuldom privatba a ket exosztalytars nevet, keress rajuk a facen es biztos valaszolnak neked.
2014. márc. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia én aporos vagyok és a első nemtudom honnan szedte de minden osztálynak van saját terme csak. van külön rajzterem meg fizika előadó h ne kelljen cipelni a cuccokat de magyar töri ilyenek az osztályban vannak. Tudod már h ki lesz az ofőd? ha igen írd meg a nevét priviben plusz kérdezhetsz is szivesen válaszolok :)
2014. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 weltmeister válasza:
Sziia:) én is aporos vagyok nyugodtan kérdezhetsz bármit:)
2014. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!