Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti felnéznétek a tanárotokra...

Ti felnéznétek a tanárotokra hogyha nagy tudású lenne ugyan, de esetlenül viselkedne és esetlenül is nézne ki?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan egyértelmű nem lesz mindenkinél a válasz.
2014. márc. 29. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A tudást sokkal nagyobb értéknek tartom a magabiztosságnál. Nagyon sok híres tudós kimondottan visszahúzódó és félénk volt.
2014. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én a múlt héten mondtam a tanáromnak, hogy nyírassa le kopaszra a haját és nem tette meg, holott tudja, hogy mindent mi irányítunk, diákok.
2014. márc. 29. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy felnéznék.


Ja, bocsánat, most olvasom a kiegészítést, hogy nemnek kellene lennie a válasznak... hát, most zavarban vagyok. Itt is mindent Ti irányítotok?

2014. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Ez esetben nem, úgyhogy én csak válaszra voltam kíváncsi. Tudom, hogy velünk sok baj van, de az egész országgal is, ami itt megy. És egyáltalán nem vagyok büszke saját magamra.
2014. márc. 29. 23:51
 5/5 anonim válasza:
Igen, nagyon is felnézek, van is ilyen tanárom (kettő is) és egyenesen rajongok értük, régebben még azt is hittem, h szerelmes vagyok, de már tudom, h "csak" iszonyatosan tisztelem őket, és követem a tanácsaikat, és imádok a közelükben lenni.
2014. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!