Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani Pesten olyan...

Tudnátok mondani Pesten olyan sulit, ahol van gimnáziumi osztály és nem kell zseninek lenned iskolaváltásnál?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Pest melletti gimnáziumba járok (busszal 25-30 perc, Pest 40-45) és tervezem - ha lehet - váltok, mert egyszerűen nem bírom.. Nem akarom ecsetelgetni a sz*r osztályom, tanárokat(nem általánosságban.. mellesleg én is az leszek lehet). Szóval szeretnék tudni pár olyan gimis osztállyal rendelkező sulit a városban, ahol ilyen 3,8-4,0 átlaggal átvesznek. Ismét az osztályt és egyéb más tényezőket okolok... De hát azt csak könnyebb mint magam :d. Az külön piros pont ha viszonylag liberálisabb a suli/jellemzőbb a diákokra(nem vagyok libsi, de jelenlegi sulim elég konzervatív [esetleg ha érdekel miképp, priviben elmondom]). Még 2 évem van és nem akarok itt érettségizni.


Szóval plííz valaki segítsen. Eddig a Leövey Klára és a Szent László Gimit néztem, ami szimpi volt. Lehetőleg ne Újbudán, mert Népligetbe érne fel a buszom, szóval onnan legyen elérhető 1-2 átszállással.



2014. ápr. 1. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarom ecsetelgetni a sz*r osztályom, tanárokat(nem általánosságban.. mellesleg én is az leszek lehet)


nem kell zseninek lenned...


Egyel több sz*r tanár? Minek?

2014. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Szent Lászlóba biztos nem fognak felvenni, ahogy a Leöveybe sem.. 3,8-as átlaggal? Hirtelen csak a Budai Középiskola jut eszembe..
2014. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!