Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 hónap és vége a sulinak....

2 hónap és vége a sulinak. Szerintetek még van lehetőségem kijavítani a jegyeimet?

Figyelt kérdés

Kettőnél több hármast nem szeretnék a bizonyítványomba. Ritkán írunk dolgozatot és ritkán felelünk. Földrajzból bukásra állok. Pénteken doga. Ha négyes lesz, 2.0 lesz az átlagom. Remélem még bele fog férni egy TZ. Angolból kettes vagyok holnap dolgozat. Remélem legalább négyes lesz, mert akkor felmegy az átlagom hármasra. Angolból legalább négyest szeretnék. Biológiából kettesre állok, de nemsokára TZ. Töriből is kettesre állok, mostanában nem fogunk dogát írni, de remélem feleltet.

Nálunk úgy van aki jelentkezik mert szeretne felelni, nem biztos hogy ő lesz a felelő.

Kérlek, ne írjátok azt hogy eddig miért nem tanultam új iskolába kerültem 1 hónapja.

Nagyon félek hogy nem tudom időben kijavítani a jegyeimet


2014. ápr. 1. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Van még esélyed! Nyugi. :-)
2014. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem van esély ha nagyon belehuzol! :) Esetleg kérdezzd meg nem csinálhatsz-e kiselőadást,szorgalmit plusszért vagy ötösért így a tanárok is látják az igyekezeted vagy kérdezz meg másokat hogy tavaly adtak-e a tanárok órai munkára jegyet ha sokat jelenkezel akkor arra is kaphatsz 5-t.
2014. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintetek még van lehetőségem kijavítani a jegyeimet?


Minek? Semmire nem megy vele.


Sokkal jobban jár, ha ismétel, és eg kiváló eredménnyel érettségizik, - egy év múlva. Annak van értelme.

2014. ápr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tubifex ***** válasza:
nálunk az volt a tanárok slágere, hogy két jegyet nem lehet javítani. tehát ha félévkor 2.9 volt mondjuk az átlagom és második félévben csak ötösöm volt, akkor sem adott hármasnál jobbat évvégén. még ha vért izzadtunk se. nem tudom, nálatok ez hogy megy, de szerintem kizárt dolog az ha te kettes vagy angolból,akkor megadják neked a négyest. max hármas :S
2014. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tudom hogy régi kérdés, de had mondjam hogy ezek a tanárok általában reménytelen, élettelen, sajnálatra méltó "emberek" akiknek gyakran még egy családot sem sikerült össze hoznia, pedig ez a férfi eredeti célja és nem az amit az ember elkorcsosított. ha van jó esetben 1 normális tanárod aki nem ilyen, azzal érdemes jóban lenni ennyiről szól.
2015. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az iskola csak pénzről szól, kell a munkahely. Eleveszi az életed 80%-át ahelyett hogy normális életet élnél. Ráadásul ezen emberek pénzt keresnek. És hiába leszel mindenből ötös ha majd egyszer családod lesz és nem tudod megvédeni őket mert nem vagy férfi.
2015. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!