Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-BTK-sok! Mi a véleményete...

SZTE-BTK-sok! Mi a véleményetek a filozófia, info könyvtáros szakról, milyen szintű a képzés, és hogy mesterdiploma megszerzése után milyen elhelyezkedési lehetőség vannak (tanáron kívül)?

Figyelt kérdés

Voltam mind az összevont, mind a kari nyíltnapon, de érdemleges választ sem diákoktól, sem tanároktól nem kaptam. Érdemes manapság bölcsésznek tanulni? Azt a választ kaptam, hogy a "bölcs" emberekre mindíg szükség lesz, keresik őket a HResek, el tudnak könnyen helyezkedni. Miért mondják ezt a tanárok, ha minden máshonnan az ellenkezőjét hallom?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. dec. 18. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ebbe a suliba megyek info könyvtár szakra ha felvesznek.:D A szakirányválaszték elég széles körű és nem is bölcsészettudomány, hanem társadalomtudomány képzési terület. Szerintem pl. egy információ menedzsment szakiránnyal egész jól el lehet majd boldogulni.. Főleg ha felveszel minor szaknak még valami jót mellé. Te is idén jelentkezel?

2010. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem tudom, hogy ez segít-e neked, vagy esetleg olvastad már, de itt van egy részletes leírás az informatikus könyvtáros szakról:


[link]


Érdemes-e bölcsésznek tanulni? Már a második évemet csinálom a szegedi BTK-n, természetesen a tanáraim azt mondják, hogy a bölcsészek minden területen el tudnak helyezkedni, de erről engem azonban nem teljesen győztek meg.

2010. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kis lehetőséged van rá, kerüld el a BTK-t mocsok egy hely, a legszarabb. Tapasztalatból írom.......
2010. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!