Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE hallgatók. Mi a véleményet...

NKE hallgatók. Mi a véleményetek a ludovika campusról?

Figyelt kérdés
Első helyre írtam be ezt az egyetemet. Hallotam hogy jövőre a 8. kerületbe költözik az egész egyetem. Vidékiként kicsit aggódom a környék miatt. Nektek mi a véleményetek az új helyről?

#NKE #ludovika campus
2014. ápr. 4. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi se akarunk leköltözni -.-
2014. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta,hogy bekerülsz ??
2014. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy bekerülök. Csak kíváncsi voltam az ott tanulók véleményére.
2014. ápr. 14. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
"Ki mondta, hogy bekerülsz??" Ekkora egy parasztot, már elnézést. Kicsit gázos lesz a "nyóckerben" bár a diákokat gondolom csoportostúl eresztik ki, és melyik hülye támad egy falka NKE-sre? :D
2015. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te melyik karra jelentkezel, de szerintem mind a három kartól elég messze van az, hogy odaköltözzön. Én augusztusban kezdtem az első félévemet az RTK-n, de még én se fogok oda járni nagy valószínűséggel. Talán a KTK-sok mennek le oda elsőnek, mert az ő koleszukat már építik. Egyébként az RTK-sok se akarnak lemenni, azt hiszik az előljárók, hogy majd javul a 8 ker közbiztonsága, ha odamegyünk, csak az nem jutott éppen eszükbe, h se fegyverünk, se engedélyünk se semmink nem lesz, így nem igazán tudunk majd mit kezdeni velük...
2015. jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!