Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most fogok éretségizni az baj...

Most fogok éretségizni az baj ha a diákigazolványom 2012-2013 tanévben volt érvényes? Így éretségizhetek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát már nem vagy diák, nem jársz középsuliba, és úgy fogsz érettségizni? Máshogy nem tudom elképzelni hogy lehet lejárt diákod, de természetesen nem baj, hisz nem csak diákok érettségizhetnek.
2014. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Középiskolába járok nagykoru vagyok már

de ugye mikor megyek éretségire akkor igazolni kell magam valhogy oda diák kell vagy személyi is elég ??

2014. ápr. 4. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazolni magad a személiyvel tudod. Ha tanulói jogviszonyod volt, érvényesnek kellene lennie a diákodnak attól még, hogy már felnőtt vagy.
2014. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

személyi kell, nem a diák

mindenhol hivatalosan személyivel, útlevéllel vagy jogsival tudod magad igazolni, nem a diákkal

de nagyon jegyezz meg valamit: éreTTségi

ez fontos, mert nyelvtanból úgy húznak meg, hogy repülhetsz is ki a teremből egyből

2014. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösz a választ :D


bocs a helyesírásért tabletröl vagyok :D

2014. ápr. 4. 21:14
 6/8 anonim válasza:
100%
Diákigazolványodat a suliban ingyen érvényesítik neked, ha bemész az iskolatitkárságra és mondod, hogy lejárt és szeretnél rá matricát. Vagy tájékozódj az osztályfőnöködnél. Az én sulimban a titkárságon kaptam matricát, miután betöltöttem a 18-at.
2014. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, ha egy t-vel írod az érettségit, nem az, ha lejárt a diákigazolványod. Az utóbbi ugyanis nem kell az érettségihez. Személyit vigyél.
2014. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 descent válasza:
46%
Szerrimten nen éretségy-zhetel, talállyad ki, hoty mér.
2014. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!