Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem bejutni ebbe a...

Lenne esélyem bejutni ebbe a Gimibe?

Figyelt kérdés
A Széchenyi István gimnáziumra gondoltam.Most 7.-es vagyok és 3,3-as az átlagom. Jövőre ha minden jól megy félévkor meglesz a 4,2-es átlagom és írok egy jobb felvételit. Szerintetek felvennének ebbe a gimibe? Tudtok még gyengébb gimiket Budaesten? Előre is köszi!

2014. ápr. 8. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Addig találj valami neked tetsző szakmát és menj szakközépbe.

Nyolcadikban 4-es átlaggal végző lányom is szenved gimiben.

2014. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sus99 válasza:
100%

Nem feltétlenül szenvedne, és nem kell szakközépbe menned, csak mert 4-es átlagod lenne.

Mi van ha neéz lesz a felvételi és nem úgy sikerül, ahogy azt te tervezed, majd ez jövőre eldől, addig meg próbáld feltornázni az átlagodat minél magasabbra, mert ha menne a 4,2 akkor miért van/lesz most 3,- es átlagod? Amúgy meg sosem lehet kiszámítani előre, ítt az én esetem, oda ahová menni szeretnék (8.-os vagyok) felvettek és tökre örültem és amit egérútnak írtam be gimit oda meg nem, hol ott mindenki azt hitte, hogy nagyon gyenge lesz a mezőny, és lám mégsem. Nekem is 4,2-es átlagom volt. most is és 7. végén is.

Ez mindig attól függ, hogy mennyire veszik komolyan az aktuális 'versenyzők'


Minden megér egy próbát! Ne vesd el csak mert azt mondják, nyugodtan írd be, és ha felvesznek örülj, ha nem akkor is van még más iskola is.

2014. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én most kilencedikes vagyok egy ne gyenge gimiben 64 pontos felvételit írtam és azért nem voltam a legjobb tanuló voltak ketteseim is a bizonyítványomban és felvettek ahova elsőnek jelentkeztem és nem halok bele a tanulásba de azért kell tanulni bekerülhetsz ha belehúzol a tanulásba és viszonylag jól írod meg a felvételit még az ideiglenes listában is sokadik voltam de megjött a levél hogy felvettek
2014. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!