Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is gyenge iskolába...

Szerintetek is gyenge iskolába járok? Lesz ebből később hátrányom?

Figyelt kérdés
5 éves gimibe járok most vagyok másodikos. Nem tanulok igazából semmire, csak felelésre/dolgozatra ami heti 1-2szer van, de így is 4-es főleg 5-ös vagyok. Nekem nagyon könnyűnek tűnik az iskola, nem is szeretem és a közösség is borzasztó az összes tanár utál minket, az osztályfőnök is lead év végén mert utál minket. Származhat bármilyen hátrányom a későbbiekben abból, hogy nagyon gyenge gimnáziumba járok? Úgy érzem, hogy túl alacsony ez a szint nekem..
2014. ápr. 10. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát máris származik belőle károd, alacsony a szint Neked és nem szeretnek a tanárok és a közösség se okoz örömet. Ez elég nagy hátrány.
2014. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek alapján lehetetlen válaszolni az első kérdésedre, a második pedig ennélfogva okafogyott.
2014. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem érzed jól magad, próbálj meg másik iskolát keresni. Amúgy hátrányod nem származik belőle, de ha egyszer nem érzed jól magad ...
2014. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha továbbtanulás szempontjából nézzük, akkor nem lesz hátrányod, mert ez is ugyanolyan érettségit ad, mint az elitebb helyek, csak tanulni kell rá. (esetleg ott több lehetőség van)

Más szemszögből meg ha utálod és nem érzed ott jól magad, akkor igenis hátrányos, elég rossz olyan közösségben eltölteni még pár évet, ahol nem érzed jól magad. Én a helyedben megpróbálnék váltani.

2014. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!