Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi kollégium jelentkezés...

Egyetemi kollégium jelentkezésnél mivel lehetne "trükközni", hogy nagyobb esély legyen bekerülni?

Figyelt kérdés

Lényegében az egyetem amibe jelentkeznék ~100km-re van, és pénzügyileg nem állunk annyira rosszul, de annyira jól se, hogy albérletet engedhessünk meg nekem.

Hallottam, hogy vannak akik bejelentkeznek nagyszülőkhöz, hogy több esélyük legyen. Ez igaz? Állandóra kell bejelentkezni vagy elég ideiglenes lakónak?

Van más módszer amivel lehet növelni az esélyeket?



2014. ápr. 15. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is most megyek egyetemre és én is sokat gondolkodtam ezen de úgy tudom, hogy az utolsó fél évet nézik pénzügyileg és ezt nézik főleg (valamint távolság, testvérek...stb). Viszont ha átköltözöl nagyszülőkhöz akkor pontos indoklás kell, hogy miért és azt ki is vizsgálhatják amivel meg is szívhatod, főleg ha az utolsó fél évben teszed/tetted.

Nem 100, hogy így van de én így hallottam :D

2014. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!