Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik éri meg jobban? (Többi...

Melyik éri meg jobban? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Rendező szeretnék lenni és nem tudom eldönteni, hogy melyik érné meg jobban ha egy médiaszakos suliba megyek, vagy ha egy erős gimnáziumba? Ha nem médiára megyek akkor menyi az esélye, hogy az egyetemre felvesznek majd? A válaszokat előre is megköszönöm.

2014. ápr. 15. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Színművészetin csak az alkalmassági és gyakorlati vizsga számít. Szerinted mennyire készít fel erre egy erős gimnázium?
2014. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semennyire nyilván. Csak nem egy embertől hallottam, hogy többre ment az erős érettségijével mint a későbbiekben szerzet diplomájával. Viszont ennek az ellentettjével is találkoztam. Ezért nem tudok dönteni.
2014. ápr. 15. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!