Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki eltudná mondani, hogy...

Valaki eltudná mondani, hogy mi vár rám a matek pótvizsgán, ha megbukok?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es. Még sose buktam meg,de most eléggé úgy àllok és nem tudom,hogy ki tudom-e javítani..

Mennyit kell nyàron tanulnom,ha megbukok? Júniusba màr àlljak is neki? Vagy hogy?


2014. ápr. 18. 20:28
 1/4 anonim válasza:

Énis megbuktam 9.be meg 10.be is,írtó hülye vagyok matekból. Bemész reggel a sulidba,megkeresed az osztályfőnöködet vagy a matek tanárodat,és ő elfogja mondani melyik teremnél lesz a gyülekező a többi bukott diákkal... Névsort fognak olvasni majd megmondják melyik terembe menj. Adnak egy feladatlapot amit kikell tölteni,használhatsz függvényt. Mikor lejár az idő,beadod,megmondják mikor menj vissza(azthiszem már másnap mehetsz is) és megmondják,hogy átmentél-e vagy sem. Ha nem megkell várnod míg sorra kerülsz szóbelin. :) Sok sikert és maximálisan együttérzek veled!

19/L :)

2014. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A lényeget kihagytam,ne haragudj. Nézd át az egész könyvet,füzetet írd ki belőle a lényegesebb feladatokat,gyakorold... Halmaz biztos hogy lesz benne,egyenletek,háromszög szögei stb...(nem emlékszem már sajnos mivolt 9.be pótvizsgán) Amit lényegesnek tartasz gyakorold :)
2014. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segìtséget!!:)

Remélem àtmegyek.. :D

2014. ápr. 18. 22:41
 4/4 anonim válasza:
Biztos hogy menni fog ;) ha jól emlékszem nekem kb 10 feladat volt... :"D Oltári nagy baromságokat írtam,és mégis átengedtek :"DDD
2014. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!