Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2014 ősztől fog majd valaki...

2014 ősztől fog majd valaki Szegeden (szte ttik) fizikát tanulni?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lenne jobb: kolesz v albérlet?

#egyetem #fizika #Szeged #SZTE TTIK #albérlet vs kollégium
2014. ápr. 19. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

(én földrajzot remélhetőleg:) )

Szerintem a koli az jobb, albérlet csak akkor jó ha többen vagytok.

2014. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez egyéntől függ szerintem, tudnál e koliban normálisan tanulni, anyagilag hogy állsz, ilyenek . Amúgy én is ttik-s leszek úgy néz ki. Melyik koli a legjobb, ha kizárólag az embereket és társaságot nézzünk?
2014. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Csak a Károlyi!!!!:))
2014. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Föcisek ált.ban melyik koliban vannak?:D
2014. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én károlyis vagyok, és vannak nálunk föcisek, igazából minden szakról vannak, én azért vagyok koleszos mert harmad annyiba kerül és a híresztelésekkel ellentétben a károlyiban lehet tanulni, van tanuló (kevesen tudnak róla az ottaniak közül xD de ez az ő bajuk) ahol simán lehet csöndben tanulni, és ha nincs tanulni valód akkor király bulik vannak. Szóval én ajánlom a károlyit vagy bármelyik koleszt.
2014. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!