Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az általam elsőnek megjelölt...

Az általam elsőnek megjelölt középiskolában 35. vagyok az ideiglenes rangsorban, és 30 fő a képzés keret. Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
166 pontom van, úgy mint a 32. jelentkezőnek. Ha ketten kimennek, akkor bekerülhetek én is?

2014. ápr. 21. 20:08
 1/7 anonim válasza:
Persze hogy van...Én Kecskeméten 52. voltam és amikor kiderültba végleges lista 5. lettem.:) Mások lehet más suliba jelentkeztek legelsőnek és oda kerültek be.Idén volt amit elöbb meséltem.Hajrá :)))
2014. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Csak az a gond, hogy ez angol két tanítási nyelvű szak, egy viszonylag jó iskolában, és hát onnan nem igazán szoktak kimenni. :(

2014. ápr. 21. 20:29
 3/7 anonim válasza:
Figyelj...Bármi lehet de készülj fel a legrosszabra is...Az élet csupa meglepetés:))))
2014. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja igen és elárulok egy titkot.....Én is angol szakra jelentkeztem csak a tanárok a sulimból nem komálnak és rossz lett a vitt pontszámok így nem vettek fel az emelt szintű angolra..:((((De az emelt szintű informatikára bekerültem:)))Na mindegy továbbra is sok szerencsét..
2014. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 100%,hogy bekerülsz. A legelitebb iskolákból is esnek ki. Lehet,hogy te leszel pl. a 2.akit felvesznek. Én is egy nagyon jó angol kéttannyelvűbe jelentkeztem,én 57.vagyok. Na,itt már kétes. amúgy az oktatas.hu-n meg tudod nézni,hogy tavaly hanyadik volt a legutolsó felvett ember,
2014. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na mi lett?

Befértél?

2015. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, simán így már egy éve oda járok. ^^
2015. ápr. 7. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!