Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. osztályos (győri) vagyok,...

8. osztályos (győri) vagyok, és megjelöltem 3 iskolát. mi a teendő ez esetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elsőnek a krúdy kéttannyelvű gimnáziumot, másodiknak a szabadhegyi gimit, harmadiknak pedig a krúdy német kéttannyelvűt jelöltem meg.

A másodiknak megjelölt gimnázium honlapján fent vagyok mint a következő 9. osztály diákja, de őszintén szólva inkább az első iskolába mennék.

A kérdésem az lenne, hogy ha felvettek a szabadhegyibe akkor az első iskolába már nem fellebbezhetünk, hogy bekerüljek? (egyébként még csak annyit tudok hogy a 2. iskolába felvettek, a többit nem.)



2014. ápr. 23. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

hiába akarsz az 1.be menni oda ne mvettek fel...

marad a 2.

2014. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először várd meg hogy fel vesznek- e a Krúdyba és ha kiderül , hogy nem vettek fel akkor tudomásom szerint fellebbezhető.
2014. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Előző:

Nyilvánvalóan az első iskolába nem vetteék fel,és ezért csúszott a másodikba. Természetesen fel lehet lebbezni,de hogy fölvesznek-e már protekció kérdése.

2014. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem protekció kérdése,ez nem mindenhol vagy így,hogy ebben az iskolában igen,vagy nem,azt nem tudom.Sikerült? :)
2014. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!