Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A magyar főiskolákon, egyeteme...

A magyar főiskolákon, egyetemeken mennyibe kerül a tandíj?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságból kérdezem, minden főiskola, egyetem érdekel, bármilyen kar.

Pl.

Semmelweis Egyetem?

ELTE? stb.


2009. dec. 23. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

felvi.hu

Miért nem itt kezded?

2009. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyetemen belül még szakonként is változó. Pl kodolányi távoktatása félévente 145 ezer, míg sote- orvosi karon egy félév a két milliót súrolja.

Ráadásul még egy éven belül is változtathatnak. Mikor én kezdtem, nálunk egy félév még 230 ezer volt, és következő évre 280ezer lett belőle.

2009. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
2 milla egy félév orvosin? No ezen jól ledöbbentem... :-o
2009. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Felvételi Tájékoztatóban szakokra lebontva leírják, mennyibe kerül a Költségtérítéses képzés félévente. Ez nem csak egyetemenként, hanem karonként, szakonként is eltérő. Az orvosképzés, ha költségtérítéses, mindig egy vagyonba kerül, valóban.


Vedd meg a Tájékoztatót, abban Mindent megtalálsz! :)

2009. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!