Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van ez? Még lefogják...

Miért van ez? Még lefogják selejtezni az embezeket? (Gundel)

Figyelt kérdés
Az iskola honlapján azt írták, hogy 45 főt vesznek fel az angolos szakközép osztályba és most a véglegesen 65 fő van. Akkor most 65 főt vesznek föl vagy leselejteznek egy pár diákot?

2014. ápr. 23. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem 65főt vesznek fel,mivel ez már a végleges, már nem selejtezhetnek. Te oda mész? :)
2014. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen :D

És köszönöm a válaszodat. Megnyugtató :)

2014. ápr. 23. 17:34
 3/5 anonim válasza:
Én is ugyanettől aggódom.elvileg engem is odavettek fel.:)
2014. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nagy létszám miatt végül két osztályt indítanak. A mi sulinkban is volt ilyen, angol-németes osztály lettünk volna, de olyan sokan voltunk, hogy mi németesek lettünk, az angolosok meg két külön osztályba mentek, nagy részük lett az angolos osztály, és a maradék 10-12 ember a számtech-es osztályba került. Ők ugyanúgy emelt angolos csoport maradtak, nem szám.tech-es, csak velük voltak egy osztályban, névsorban, de csoportbontással megoldotta a suli az óráikat. Mikor nekik a plusz angol óráik voltak, a szám.tech-eseknek akkor volt a plusz informatika. Így több osztály indult szeptemberben, de mindenki jól járt. Viszont hallottam olyan suliról is, ahol felvesznek 50-60 embert egy osztályba és év végére marad 30. Kiszórják a gyengébbeket.
2014. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó, végül 2 osztály lettünk, a D és az E :))
2014. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!