Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire általános...

Szerintetek mennyire általános: Éjszaka anyuka írja a kifejtő házi dolgozatot magyarból, közben apuka oldja meg a matekházit, míg a 9. -kes kicsi lány békésen alszik az ágyában?

Figyelt kérdés
Ez nem azt jelenti hogy nem tanulna mindennap rendesen kb. 3 tárgyat otthon pár órában, de egyszerűen nincs ideje megcsinálni. Ja és megkérdeztem az összes szülő ezt csinálja az osztályban. Szóval mi értelme? A tanárok nem tudják?

2014. ápr. 24. 22:58
1 2
 1/12 reptoid ***** válasza:
100%

Gratulálok, a seggét is ti törlitek még ki?


Ha nem bírja, nincs rá ideje, küldjétek gyengébb suliba, vagy ha ragaszkodtok a mostanihoz, akkor majd a nyáron korrepetáljátok.


Még ha ha valami utolsó etika házi lenne, de hogy pont a matekot, ami később a problémamegoldásban segítené, pont a kifejtős magyart, amivel később el tudná magát a világban... Hihetetlenek vagytok.

Mivel lesz előrébb így ez a gyerek? Semmivel!

2014. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy nem általános, hogy kifejtendő házi feladatot egyik napról a másikra adnak fel, vagyis a kedves gyermek nagy valószínűséggel tojt rá időben nekiállni.

Amúgy nekem az a véleményem, hogy az az iskola, aminek a gyerek nem tud megfelelni, nem a gyereknek való. Semmire nem megy, ha a szülő írja helyette a házikat, mert nyilván az egyetemi beadandót nem fogja tudni helyette megcsinálni, az algebra ZH-ról nem is beszélve.

2014. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a szülőknek!!
2014. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Chh. szánalmas! Sose csinálta egyetlen házi feladatomat se más, bármennyi is volt. A max segítség az volt hogy kikérdezték tőlem ha megkértem. Ezzel csak "hiszitek" hogy segítetek a gyereken. Viselje a következményeit, ha nem tudja, vagy nincs ideje megcsinálni!
2014. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem és kérdezem mennyire általános a jelenség? Persze síma sor hogy nem jó. De egész osztályban szinte jelenség ez. Szerintem nem tanultak meg a gyerek tanulni és gyorsan csinálni mindezt nos ezek után vagy nem tudják időre megcsinálni vagy ez lesz belőle. Magamon tudom hogy 6-7óra után ahol sajnos nagyon keveset tanítottak még rahedli házit kaptunk és nem tudtam megcsinálni, mert nem volt kedvem még 4-5órát tanulni utána. De vajon kell -e egy gyereknek?
2014. ápr. 25. 20:13
 6/12 anonim válasza:
68%
És majd az érettségi vizsgára is a kedves szülők fognak bemenni? Egy diáknak ez a dolga, nekem anno 9 órám is volt, emlékszem reggel dupla matekkal kezdtük. Nem értettem, hát elmentem szépen tanárhoz. Majd a leendő munkáját is ti fogjátok elvégezni? Segíteni, és teljesen megcsinálni valamit MÁS HELYETT ég és föld. Ezzel egyáltalán nem tanítjátok önállóságra. Mi lesz így az érettséginél? hmm..
2014. ápr. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A kérdésedre válaszolva ez egyáltalán nem álltalános. Igen tudom, hogy sokat kell tanulni, és nehéz, na de ez akkor is a gyerek dolga, ha bírja, ha nem! Ritkán halottam ilyet, hogy van ilyen ostoba szülő aki ezt csinálja.
2014. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sztem is az lenne a dolga a gyereknek hogy megcsinálja egyedül. De ha nem? Menjen szakmunkás képzőbe gimi helyett? Ma amikor mindenki fősulit akar végezni? Inkább tanulni kéne megtanulnia. Amúgy arra gondolnak hogy majd belerázódik és egy idő után ciki lesz ha a szülők ennyire bedolgoznak neki a barátnői előtt.
2014. máj. 3. 21:17
 9/12 anonim válasza:
Vannak ilyen tanfolyamok, ahol megtanulnak tanulni. Teljesen komolyan mondom, megtanulják, hogy célszerű tanulni, milyen sorrendben, hogy néz ki egy logikus vázlat, hogy osszák be az idejüket. Szerintem ártani nem árthat.Nézzetek utána. Sok sikert!:)
2014. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
A mai vilagban mar szinte mindenkinek a szulei irjak meg a gyerek hazijat.
2014. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!