Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nem illik érettségire...

Tényleg nem illik érettségire rövid ujjú ingben elmenni?

Figyelt kérdés

Estin csinálom az érettségit, most szerzem be hozzá a megfelelő ruhákat, de valahol azt olvastam hogy nem illik rövid ujjú ingben elmenni. Igaz ez?

Illetve írásbelire is ünnepiben kell megjelenni ugye?

Köszönöm!


2014. ápr. 27. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egységesen rövid ing és öltöny volt, a zakót levehettük mert elég meleg volt.

Írásbelire is abban kell menni

2014. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Öltönyben kell menni az a lényeg. Az ing teljesen mindegy, hogy rövid vagy hosszú. Zakó legyen rajtad, és ha meleg van akkor leveszed.
2014. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
öltönyben kell igen, de az ing mindegy, az a lényg kényelmesen érezd magad, és tudj koncentrálni teljes mértékben a feladatra
2014. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is rövid ujjú ing volt, egy szót nem szóltak. zakó legyen és kész.
2014. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
25%
én még mellényt is felvetem hogy több puskát tudjak vinni magammal :) igaz majdnem megdöglöttem a végére olyan meleg volt de megérte:P
2014. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Az érettségin a ruházatod miatt nem érhet hátrányos megkülönböztetés!

Én írásbelikre asszem egy inget meg egy szürke kapucnis pulcsit húztam és senki nem szólt. Asszem szóbelire se vettem öltönyt, nem szeretem.

2014. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!