Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek, hogy lehet a...

Szerintetek, hogy lehet a leghatékonyabban tanulnulni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 14:20
 1/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Ez attól függ mi akarsz tanulni.
2014. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha azt akarod, hogy meg is maradjon, hangosan tanulj, vagyis mondd fel, egy időben úgy tanultam, hogy csak leírkáltam őket (most is leszoktam) de nem mondtam vissza, így alig maradt meg valami
2014. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Látom nem írtad, hogy mit akarsz tanulni ezért megpróbálom kiterjeszteni minden tárgyra.


Rakj rendet ahol tanulni akarsz és kb mindent ami szükséges lehet rakj viszonylag közel a kezed távolságába.

Amikor tanulsz NE legyen bent zene, film, számítógép meg a többi nagyszerű elektronikus eszköz(telefont is beleértve).

Amikor elkezded a tanulást akkor ne azon rágódj, hogy még mennyi idő, úristen félóra múlva találkozni kell a Janival, mert úgy nem lehet tanulni.

Elkezded elolvasni a szöveget és értelmezed, amég nem vagy biztos benne, hogy az alapokat érted, ne is menj tovább, minden az alapokra épül.

Ahogy haladsz a tanulásban ellenőrizd magad, tegyél fel magadnak kérdéseket, olyanokat amiket megtanultál.

Miután már nagyon benne vagy a dologban elkezdhetsz a témával kapcsolatos, de az anyagban nem szereplő kérdéseket is feltenni magadnak és megválaszolni és így a haladásod biztos lesz.

2014. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi !!! Bocsi , hogy nem írtam ...csak nem voltam bejelentkezve !!!
2014. ápr. 30. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!