Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most fogok államvizsgázni de...

Most fogok államvizsgázni de mégis azt érzem, hogy nem tudok semmit. Vélemény?

Figyelt kérdés

Most fogok államvizsgázni, mérnök informatikus szakon a GAMF-on de úgy érzem, hogy semmivel nem tudok többet, mint akármelyik utca embere.


A sok tárgyat amiket kellett azt teljesítettem de nincs olyan konkrét dolog amihez értek. Programozást nem szeretem, nem is annyira értem. Hálózatos témában vagyok jobban otthon esetleg de ahhoz meg semmi gyakorlati tapasztalom nincs.


Nulla tapasztalattal lesz olyan hely ahova felvesznek majd?


2014. ápr. 30. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó egyetemre kellett volna jelentkezni és kellett volna (nem kötelező) gyakorlatot csinálni az egyetem alatt, hogy legyen gyakorlatod. Jól látod, sokkal kevesebb esélyed lesz így, mint azoknak akik a fenti kettőből legalább az egyiket megcsinálták.
2014. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!