Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok írni kémia tagozatos...

Tudnátok írni kémia tagozatos gimnáziumokat? :D

Figyelt kérdés
A Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumot találtam csak.
2014. máj. 1. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha nem resteled a googleba beírni : biológia-kémia tagozatos gimnáziumok
2014. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem biológia-kémia tagozatos gimnáziumot keresek,hanem simán kémia tagozatost,rákerestem és csak azt az egyet találtam..
2014. máj. 1. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
És ha más tagozatokkal van együtt,az baj? pl.matek-kémia
2014. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Matek-kemia az jo lenne:)
2014. máj. 1. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a Vegyipari Szakközép (Petrik)
2014. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) de úgy hallottam hogy ha főiskolára szeretnék menni akkor válasszam inkább a gimit,mert szakközép az annak jó aki nem akar főiskolára menni,mármint ha szakközépbe megyek kevesebb esélyem van bejutni a főiskolára,de persze lehet hogy ez nem így van.:)
2014. máj. 2. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Földes Ferenc Gimnázium,Hermann Ottó Gimnázium (Miskolc)
2014. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. máj. 2. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező nem akarlak megsérteni de fa*szság amit mondtál! Attól hogy valaki szakközépbe megy ugyan úgy mehet főiskolára meg egyetemre. (leginkább főiskolára veszik fel a szakközépbe járt embereket de ha ráhajtanak bekerülhetnek egyetemre is) max az nem mehet felsőoktatásba aki SZAKiskolába ment nem SZAKKÖZÉPbe! Remélem érted már!
2014. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem:)
2014. máj. 3. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!