Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van korhatar nappalis kozepisk...

Van korhatar nappalis kozepiskolaba?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok megcsinaltan a sulit 10 edik osztalyig utanna elmentem szakmara de most ujra elakarom kezdeni a maradek ket evet.

2014. máj. 5. 13:26
 1/7 reptoid ***** válasza:
Van.
2014. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarsz estire menni?
2014. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es mi a korhatar? Nem akarok az esti nagyon laza nem magyarazzak el normalisan az anyagot es csak siettetnek heti 2 nap osszesuritve. Inkabb jarnek minden nap es normalisan elmagyarazzak
2014. máj. 5. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom 21 év a korhatár
2014. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, tényleg érdekes. Meglepő ha Mo-n 21 év a korhatár. Nyugat-Európában elég sok országban látni még akár 50 körülieket is nappalira járni, habár nem tudok pontos infot szóval lehet hogy nem is olyan sok országban.

Amúgy az esti suli sok helyen elég jó szokott lenni, van ahol egyáltalán nem feleltetnek pl, de van olyan is ahol rendesen dogákat kell írnod és felelned stb. A lényeget le szokták adni, sőt van ahol többet is, ez tanárfüggő, ráadásul dolgozni is tudnál mellette. A középiskola tananyaga nem olyan nehéz, ha estire bejársz rendszeresen akkor az bőven elég lehet egy jó érettségihez.

2014. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,Köszi akkor megnézem milyen az esti :)
2014. máj. 13. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress olyan iskolát, ahol van intenzív érettségi!

10 osztály a feltétel, általában azok mennek oda akiknek van szakmájuk, de érettségijük nincs. nem tudom, hogy van-e korhatár, de a volt sulimba volt olyan, aki többnek nzett ki mint mondjuk 20 :d

2014. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!