Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó a 4,8-as egész...

Szerintetek jó a 4,8-as egész éves átlag gimiben?

Figyelt kérdés
9. osztályos vagyok és elég erős gimibe járok,bár még szeretnék javítani év végéig.Kémiából és angolból állok egyenlőre négyesre,de azokkal is "haladok".

2014. máj. 7. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó.
2014. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem elég jó de ez részben attól függ hogy melyik suliba jársz
2014. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon értelmes kérdés egy olyantól akinek 4,8 átlaga van
2014. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
88%
jó hát,bár szerintem a kérdező csak "menőzni" akart evvel a kérdéssel:D
2014. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem is.
2014. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem menőzni szerettem volna bocsi ha ez jött le belőle:)

amúgy azért kérdeztem meg mert magam részéről nem vagyok megelégedve,de a szüleim meg csak annyit mondanak,hogy "jó, majd kijavítod".

2014. máj. 8. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitűnő voltál általánosban? Gondolom ahhoz vannak szokva,pedig a gimi meg az általános nem egy szint.Nagyon nem.
2014. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen mindig kitűnő voltam:)

tudom,hogy nem ugyanaz a szint, ők is tudják, de inkább én nekem fura egy kicsit:)

2014. máj. 8. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha énekből meg rajzból állnál négyesre, az jobb lenne?
2014. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen megértem a helyzetedet, én is egy "elit" gimiben vagyok most kilencedikes, és 4,8 az átlagom, úgy, hogy mindenből 5-ös vagyok, viszont fizikából 3,5-re állok, ami így hármas, de év végéig megpróbálok még javítani rajta, viszont azok, akik azt írták, hogy a kérdező, csak "menőzés"-ből írta, annak üzenném, hogy a maximalista emberek tényleg nem elégednek meg egy 4,8-as átlaggal. Én már viszonylag elengedtem az jegyeimet azokból a tantárgyakból, amit nem fogok továbbtanulni, szerintem fogadd el, hogy egy elit gimiben nem kell mindenből ötösnek lenni.
2020. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!