Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor tehetek újra angol...

Mikor tehetek újra angol emelt érettségit?

Figyelt kérdés

2013. májusában letettem közép szinten, 2014. május 8.-án pedig megírtam az emelt szintűt, amit borzalmasnak érzek és mivel még csak 11. évfolyamos vagyok, ezért úgy gondoltam, hogy ha tényleg rosszul sikerül, akkor 2014. októberében vagy 2015. májusában megírom újra( 2015. májusában kell megírnom a többi tantárgyat is, mivel akkor leszek végzős), de azt mondta pár ismerősöm, hogy csak érettségi után próbálkozhatok javító érettségivel.

Az érdekelne, hogy ez hogy is van!?

Köszönöm szépen.



2014. máj. 9. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak érettségi után. Egyébként nem vagy egyedül azzal, hogy borzalmasan sikerült. De nem érezned kell az eredményt, hiszen a négyből 3 rész pontszámát már tudod, ha emlékszel, miket írtál.

(A szóhasználatot tisztázzuk: ez majd ismétlő érettségi lesz, pénzért, javító érettségit bukás után lehet tenni.)

2014. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem szeretném megtudni, inkább nem nézem meg :)

Köszönöm szépen.

2014. máj. 9. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Bár nem szép dolog, sőt csúnya, de megteheted, hogy nem mész el a szóbelire. Ebben az esetben megmarad a középszintű eredményed, és lesz egy elégtelen emelt szintű vizsgád, amit a rendes érettségi idején emelt szinten javíthatsz. A "csak érettségi után" az érvényes érettségi javítására vonatkozik, nem az elégtelenére.
2014. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt ezt eldöntöd, azért mégiscsak nézd meg, hány pontod van a 3 részfeladatból.
2014. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!