Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Pitypang utcai...

Vélemény a Pitypang utcai Általános Iskoláról? Van, aki odajár vagy a gyermeke ott tanul?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla? Mennyire jó iskola? Milyenek a tanárok, a diákok?


Nem az a célom, hogy versenyistállóba menjen a gyerek, sőt, a legkevésbé se szeretnék olyan sulit választani neki, ahol kihajtják még a lelkét is, de azért fontos, hogy jó és színvonalas legyen az oktatás, és később bekerüljön egy rendes középiskolába.



2014. máj. 10. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi voltunk ott a gyerekkel megnézni és csak jót tudok mondani róla. Ismerek olyat, aki oda jár, szeretik, jók a tanárok, jók a programok, a közösség. Mi végül nem oda mentünk, de egyéb okból (kicsit messze van tőlünk).
2014. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3 éves kérdésre válaszolok ..de a suli meg mindig szar
2018. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
5 éves kérdésre válaszolok.... nem tudom végül hogy döntöttetek. Az iskola alpjába véve igényes.A tanárok közt van nagyon jó(biológia,matek,kémia például) de van kevésbé jó is. Nagy részük átlagos(leadják az anyagot,ennyi).... A közösség felsőben nem túl jó( sok a sznob,)..... Én oda jártam, és igazából nem volt vele különösebb bajom.
2019. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked már nem aktuális, de hátha valakinek segítek.

Én is Pitypangos voltam, és alapvetően jó emlékeim maradtak meg róla. Nem egy kiemelkedő hely tanítás szempontjából, de általánosban szerintem ez még nem annyira fontos. Az alap tudást megkaptuk, és kb. a felvételire is felkészítettek (én 6.-ban nagyon jót írtam). Szóval ha szép általános iskolás éveket szeretnétek, akkor ajánlom, de ha valami erős, versenyekkel teli iskolát, akkor nem.

2021. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!