Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sűrgöss! Ha Diákhitel2-őt...

Sűrgöss! Ha Diákhitel2-őt akarok felvenni akkor már csak 3 napom van arra h jelezzem szándékomat?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem egyetemre és még nem is biztos h felvesznek, de fizetősre megyek és a diákhitel2 kötött felhasználású hitelt akarom felvenni a félév fizetésére. A kérdésem az h most akkor 3 napom van csak ezt megigényelni mert különben már nem fogom tudni az első félévet kifizetni vagy rá ér akkor ha majd már tudom h felvettek? Illetve ha nem vesznek fel és megigényeltem a hitelt mi van? Mert a diákhitel2 azt csak a tandíj fizetésére lehet használni.

2014. máj. 13. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Diákhitelt csak abban az esetben tudod felvenni, ha már van tanulói jogviszonyod, enélkül erre nem vagy jogosult, vagyis nem folyósíthatják neked. Majd ha felvesznek, szeptemberben tudod legelőször igényelni, ami októberben lesz kiutalva.
2014. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszod.
2014. máj. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!