Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen eszközök kellenek...

Milyen eszközök kellenek elsős kisiskolásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy kislányom, féfiként nemigazán tudom hogy milyen felszerelések kellenek egy elsős lánynak. Olyanra gondolok hogy amit használni is fognak az iskolában. Nemcsak szórakozásbol kell megvenni.

Lassan elkezdenék neki bevásárolni,sajnos egyszerre nembiztos hogy megtudom venni, nem adott az iskola semmit még hogy mire lesz szükség.

Köszönöm az épitő jellegü hozzászólásokat.



2014. máj. 14. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az iskolában fogsz pontos listát kapni, ez iskolánként változhat.
2014. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azzal tisztában vagyok. Csak mikor?? Iskola kezdés előtt egy héttel? :)

olyan nagy külömbségek nem lehetnek....

2014. máj. 14. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

"Olyanra gondolok hogy amit használni is fognak az iskolában. Nemcsak szórakozásbol kell megvenni."


Arra számíts, hogy lesz rajta olyan, amit nem használnak. Velünk is megvetettek mindent (színes pálcika, színes korongok, dallamkirakó, stb), mi persze mindent lelkiismeretesen beszereztünk, aztán ezekből SEMMIRE sem volt szükség :( Persze amikor megkaptuk a listát a tanárnéni állította, hogy ezek az oktatás fontos kellékei... Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem első hétén kapnak egy listát a szükséges dolgokról, de ha gondolod akár Te is bemehetsz az osztályfőnökhöz és megkérdezheted.

2014. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk az utóbbi időben év végén (tehát júniusban, de max. július elején) odaadták a következő évre vonatkozó listát (csodálkoztam is, mert régebben szinte csak év elején kaptuk meg...).

Amit biztos, hogy előre érdemes beszerezni: egy jó minőségű táska, tolltartó.


Amúgy - több éves tapasztalat, és 2 gyerek -, hogy érdemes kivárni a tanszervásárlási-akciókat, mert akkor kedvezményesebben juthatsz hozzá ehhez, ahhoz.


Továbbá csatlakoznék az előttem szólóhoz: a listán mindig van olyan, amit nem fognak használni (illetve fordítva is igaz, amit használnak, de még sem szerepel rajta). Szerintem a vásárlásnál érdemes pl. ceruzából, színesből, stiftes ragasztóból többet venni, mint ami a listán van, mert ez "fogyóeszköz".


Remélem tudtam segíteni :)!

Jó készülődést az első osztályra :)!

2014. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget mindenkinek!

Hol érdemes bevásárolni? Ahol minőségi is akciós áruk vannak?

2014. máj. 14. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

A Pátria boltokban elég sokmindent lehet kapni

v. a Kes Papírnál

2014. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi nagy áruházláncoknál szoktunk bevásárolni...szerintem a nagyobb papírboltok ára alatt van az akciós-időszak alatt az áruk (tapasztalat...). Ott is megtalász többféle árkategóriás ceruzákat, színeseket, füzeteket stb. Lehet, hogy nagyon speciális dolgokat (pl. mi tust ott nem találtunk) nem, de azt akkor be lehet szerezni a szaküzletben...

2014. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!