Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK mesterképzésre...

ELTE BTK mesterképzésre jelentkezett valaki?

Figyelt kérdés
Ti kaptatok már valamiféle levelet vagy tájékoztatást a szóbelikről az egyetemtől? Mikor lesz a felvételi elbeszélgetés vagy vizsga?

2014. máj. 18. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Minek? A vége úgyis a "Két sajtburger lesz elvitelre" lesz. Minek ezt mesterfokra vinni? :D
2014. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Azért, mert már a Mekibe sem vesznek fel akárkit.
2014. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

maradjatok már meg magatoknak ezekkel a sajtburgerekkel...

aki mesterképzésre megy az is tudja, szerintem, h mik a lehetőségei... és ha szereti amit csinál, egy ma-val igenis könnyebben talál majd munkát, mint ba-val, és nem a mekiben.

annak ellenére hogy magam sem hiszek a bölcsész szakokban, bölcsész létemre, nem gondolom, hogy a hamburgerezés egy intelligens viselkedés. mi van, ha már túl van azon, hogy beindítsa az életét, van pénze, ideje, stb. és érdekli? és mi van ha olyan piszok jó az adott bölcsész szakon h kutató akar lenni? vagy műfordító, költő, író, tolmács, etcetc.? igenis erre is van kereslet, nem akkora tömegipar ez, mint a gazdasági szakok vagy nem olyan hiányszakma mint a mérnöki, de van piaca és ezt jó lenne már végre elfogadni. kérdező, bocsi az offért.

2014. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én. Parázok is rendesen a felvételi miatt...
2014. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És megkérdezhetem, hogy a szóbeliről kaptál-e már valami levelet postán?

Plusz esetleg azt, hogy melyik szakra jelentkeztél?

2014. máj. 24. 07:59
 6/6 anonim válasza:

Én történelemre jelentkeztem, és már kaptam levelet. De azt nem tudom, hogy mi lesz a felvételin? :/

Sajnos mivel nem ott kezdtem, ezért nagyon jó lene tudni, hogy miből kell felkészülni...

2014. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!