Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka Gimnázium,...

Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium (Mezőtúr). Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. Egészségügyi szakra szeretnék menni. (? )

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 21:43
 1/3 anonim válasza:

Tényleg nem lehúzni akarom ezt az iskolát, de én odajártam 6 évet, emelt angol tagozatra. Az utóbbi években egyre lentebb csúszik, és a baj az, hogy a lejtőn már megálló sincs. Én imádtam a bioszt és volt szerencsém megismerni az egészségügyiseket is, velük jártam biológia faktra. Szerintem ott nem olyan rossz az oktatás.. Persze, ez attól is függ, hogy mit szeretnél ezután tanulni. Ha orvosi, gyógyszerészeti a terv, akkor válassz más helyet szerintem, de valamilyen szintű alapot ad ez az iskola is.

Lehet kicsit elkéstem már a válasszal :/

2014. júl. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van kolesz ?
2018. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van -
2018. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!