Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire színvonalas, jó a...

Mennyire színvonalas, jó a Tatabányai Árpád Gimnázium?

Figyelt kérdés

Nemrégen költöztünk a városba, a gyerkőc most hetedikes, szóval nemsokára itt a pályaválasztás. Úgy gondoltuk, jó lenne egy gimnázium, és az Árpádról hallottam hideget-meleget. Jó döntés lenne? Mennyire színvonalas az ottani oktatás? Mekkora az esélye továbbmenni pl. egyetemre, főiskolára? Milyenek a tanárok, diákok? Elsősorban olyanok válaszát várom, akik ott tanulnak/nemrég fejezték be az iskolát.


Köszönöm a válaszokat!


2014. máj. 20. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Színvonalas. Tudom, mert onnan valósi vagyok. Igaz, nem én jártam oda, de sok ismerősöm igen. Főiskolára pedig nem csak gimiből lehet tovább menni. Nem csak pk tudják elvégezni.
2014. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem lenne jó döntés az Árpádot választani. A legtöbben akik jókat mondanak róla azok egy napot nem jártak még oda vagy ott tanítanak. Én jól ismerem azt a gimnáziumot és óva intek mindenkit attól hogy oda jelentkezzen. Mindenki rabja az igazgató rögeszméinek. A diák ott nem tud kibontakozni és elnyomják benne az egyéniséget. A felszereltség pedig hiányos. Sokkal inkább ajánlom a Bárdost. A Bárdos a másik gimnázium Tatabányán. Azt is jól ismerem. Oda sokkal jobb járni. Az épülete körülbelül ötször akkora mint az Árpádé és a felszereltség is nagyságrendekkel jobb. A Bárdos sokkal barátságosabb környezet és ugyanúgy könnyű onnan bejutni a felsőoktatásba.
2014. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkét választ köszönöm, de további válaszok is érdekelnek.
2014. máj. 30. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

A Bárdos egy kalap sz*r.


Nincs benne a legjobb 100 iskolában. És a legjobb 100 vidékiben sincs benne, ergo nincs benne a 200 legjobb gimnáziumban sem. Az árpád benne van, a 83-ik a rangsorban, míg a vidéki suliknál asszem 40 valahanyadik.

Komárom-Esztergom megyében a 2. legjobb gimnázium. És az ott végző tanulók 90%-a egyetemre/főiskolára megy tovább.

De ha azt akarod, hogy a WC-ben k*rjon a gyereked a Bárdosban, semmi akadály. Egy jó szar bizi, és egy 50 pontos felvételi(összesen) bőven elég oda.

2014. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha még aktuális a kérdés, akkor én is inkább az Árpádot ajánlom! Nekem is van rálátásom mindkét gimire, és bizony szerintem jobb az Árpád. Az igaz hogy nagyobb az elvárt fegyelem, de szerintem ez nem gond. Amit itt feljebb írt vki az óriási túlzás, engem tanított is az igazgató, és semmi gondom nem volt vele. (A Bárdos jelenlegi igazgatójáról ne is beszéljünk...).

Jók a felvételi statisztikák, nekem zömében jó tanáraim voltak... mindenesetre szerettem odajárni.

24/F

2014. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlaga a gyerekednek?
2015. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, az Árpád meleltt döntöttük.

Az általános iskolai átlaga 4.9 volt.

2015. ápr. 16. 17:59
 8/8 anonim válasza:
Régebbi, én valsz. most megyek át Bárdosból az Árpádba. ( max a kövi évben) Most vagyok 8.-os. Sajnos olyan ofő és olyan beszari vezetést kaptunk, hogy konkrétan 8 normális jó tanuló elment (már csak 4 en vagyunk normális és jó tanuló diákok) Sajnos akik nagyon rosszak voltak és bántották a jó tanulókat őket pátyolgatták, hogy jaj szegények most kamaszodnak, minket jó tanulókat meg le sem köpnek. Szóval csakis az ÁRPÁD!
2019. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!