Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE Pollack Műszaki karának...

PTE Pollack Műszaki karának Mérnök info szakán tanulóknak és/vagy már végzetteknek milyenek az elhelyezkedési lehetőségei?

Figyelt kérdés
Én a bme-re járok most. De nagyon nyögöm, és személyes okai is lennének hogy Pécsre költözzek, de akkor persze már iskolát is váltanék. Én csak azért jelentkeztem ide, mert tudtam hogy felvesznek és ha elvégzem jó lehetőségeim lesznek. Itt persze mindenki azt mondja, hogy nem érdemes váltani mert a pécsi diploma majd nem fog annyit érni. Nézzétek el nekik ezt a hozzállást és nekem is hogy azért valamelyest tartok eme vélemény valóság tartalmától. Ezért kérdezném azokat is akik most ott tanulnak és azokat is akik ott végeztek :) Köszönööm

2014. máj. 20. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Pollacknak nincs a legjobb híre, ez tény. De nem szabad elfelejteni, hogy az egyetem csak egy alapot ad. Pollackosként lehetsz akár jobb is, csak rajtad múlik.
2014. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!