Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n tanulók! Tanár megválto...

SZTE-n tanulók! Tanár megváltoztathatja félév végén a a követelményeket, úgy, hogy nem szól róla a diákjainak?

Figyelt kérdés
Félév elején azt mondta, hogy 3 zh-t írunk és ennek az átlaga lesz majd a jegyünk. Ezt rögzítette coospacen és és az ETR-ben is. Ehhez képest, 2 zh-t írtunk. Nekem az egyik ötös lett, a másik egyes, és a követelmények szerinte ennek hármasnak kellene lennie. Ehhez képest, megbuktatott. A történethez hozzátartozik, hogy az első zh-t március legelején(!!!!) írtuk a másodikat pedig május első hetében. Az első zh eredményeit MA (május 25) töltötte fel coospace-ra. Többen írtak neki levelet és olyan stílust engedett meg magának, ami nem illik egy főiskolán tanító emberhez... Valaki segítsen, mit tehetnénk, tudunk valahogy, valakinél fellebbezni? Még annyit, hogy a kijavított zh-kat még nem tekinthettük meg.. Akit megbuktatott (ami ma, május 25.-én derült ki), annak május 29.-én kell szóbeliznie..

#SZTE #tanár követelmény
2014. máj. 25. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanszékvezető, dékán. Beszéljetek velük élőszóban, az írásos dokumentumok felmutatásával. A tisztességes eljárás megillet benneteket.
2014. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tedd ahogy első írta, ez így tényleg nem fair.


Viszont azt azért megemlítem, hogy az esetek 99%-ában egyetemen a ZH-k átlagolásánál az is feltétel szokott lenni, hogy mindegyiknek legalább a 2-est el kell érnie.

Azaz, ha 5 ZH-ból is számolnak átlagot és 1 db 1-es lett, az akkor is buktó szokott lenni.

2014. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tanárunk is azzal indokolta a bukásom, hogy mindkét zh-nak el kell érnie a kettes szintet. Én ezt el is fogadnám és megérteném, de ezt egy szóval nem említette kurzus elején, sőt még azután sem, hogy megírtuk a zh.-kat... Ezt egy e-mailben írta meg 2 napja az egyik csoport társunknak. Ráadásul első félévben is tanított és akkor sem volt ilyen követelmény nála, hogy el kell érni a kettest mind kettő zhnál...
2014. máj. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!