Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell-e előképzettség a Nemzeti...

Kell-e előképzettség a Nemzeti Közszolgálati Egyetem rendészeti karára?

Figyelt kérdés
Természetesen itt a rendőrséggel kapcsolatosra gondolok, esetleg előtte járőri képzés vagy lehet rögtön oda jelentkezni érettségivel, diplomával.
2014. máj. 28. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

néhány szakhoz (büntetés végrehajtás, Katasztrófavédelem egy szakja) hivatásos 3 éves előképzettség kell.

A többi szakra polgári jelentkezők jelentkeznek.

2014. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! esetleg van-e ami előny? Van egy diplomám, bár nem szakirányú és két szakmám. Ecdl vizsgám, és B kategóriás jogosítványom. Láttam hogy járőr képzésnél ez az utolsó kettő előny lenne.
2014. máj. 28. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:

az egyetemen nem.

Az ECDL talán az, ebben nem vagyok biztos, de a jogositvány nem előny.


Legjobb amúgy ha irsz egy emailt az NKE tanulmányinak illetve a facebook oldalukra ha irsz (üzenőfal) 1-2-3 napont belül válaszolnak!

2014. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 reptoid ***** válasza:
Csak a diplomád lett volna az (vagyis inkább csak az alapján is számolhatták volna a felvételi pontjaid), de itt pont nem használható az sem.
2014. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy válaszoltok! köszönöm! A sima járőr képzésnél kapnak "fizetést" úgy tudom, bár lehet más jogcímen. A tisztin is van valami jutatás? Melyiknél biztosabb az elhelyzekedés az iskola elvégzése után?
2014. máj. 28. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

a biztos elhelyezkedés mivel KÖZSZOLGÁLAT ezért megvan mindenhol ezen belül.


Ha jól emlékszem van alapilletmény valami 30e ft körül amire rájöhet még az ösztöndij, de nem vagyok benne biztos. A felvi.hu-n részletesen levan irva, olvasd el a tájékoztatót!

2014. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ksözönöm! :)
2014. máj. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!