Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ félbe hagyása, így kivitel...

OKJ félbe hagyása, így kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Most megyek egy OKJ képzésre,de van egy másik amit sokkal jobban szeretnék. Azonban szükségem lenne 1 évre hogy felkészüljek rá.Persze addig nem akarok suli nélkül lenni,hogy megvonjanak minden támogatásom,hanem elkezdenék egy hasonló OKJ-t egy helyen,de azt az 1. év után ott hagynám,és újra kezdeném a másikon.

Így nem kapok semmi büntetést?S így kivitelezhetem?



2014. máj. 30. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az első OKJ-d ingyenes, a 2. már biztos nem lesz az. Mi értelme belekezdened mégis, ha otthagyod? Nem kapsz semmi "büntetést", simán hülyeség, amit csinálsz.
2014. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mivel ha nem kezdek bele akkor nem kapják a szüleim utánam a családi pótlékot stb.

A 2 OKJ névre ugyan az,csak az egyik sokkal színvonalasabb,jobb felszereltség,jobb oktatás,nevesebb,mindenben jobb!

Azonban ehhez nekem kéne 1 év amire a felvételin simán megfelelek,és sajnos már kicsúsztam a mostani felvételiből(munkák bemutatása,elbeszélgetés,stb.)

Ezért akarom a rosszabbat elkezdeni,de azután átmenni a jobbra.

A második OKJ fizetős? Az elsőt se fogom befejezni,csak elkezdem így nem hiszem hogy az egy OKJ-s vizsgának fog megfelelni.

ui: Azért 1 évig maradhatok ott,mert a korhatár is belép a játékba.. :)


Remélem így érthetőbb.

2014. máj. 30. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Van érettségid ?
2018. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára diplomám is lesz. :D
2018. máj. 8. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!