Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti minden tételt kidolgoztok...

Ti minden tételt kidolgoztok az érettségire?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem egyik osztálytársammal, aki szerint teljesen felesleges időpocsékolás. Ő egyszerűen megkeresi neten valakiét aki feltöltötte, letölti, kinyomtatja, aztán abból tanul. Csak azt dolgozza ki amelyik ritkább és nincs fent, vagy nem tetszik neki a tartalma. Szerintetek ez így működik?

2014. máj. 30. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
általában igen.
2014. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen is jó eséllyel így fog működni. Ha jó a kidolgozott tétel, akkor egy csomó időt meg lehet takarítani.
2014. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó módszer. Ha magad dolgozod ki lehetséges, hogy néhány dolgot kihagysz belőle, vagy nem is gondolnád, hogy az oda kell vagy ilyesmi. Mondjuk a kidolgozással párhuzamosan már egy csomó mindent megjegyzel, szóval én nem nevezném időpocsékolásnak. De a neten tényleg megtalálhatóak egész jó tételek. Viszont vigyázni kell, mert néhány helyen hülyeségeket is beleírhatnak. Egy bizonytalan forrásból származó letöltött tétel sokkal rosszabb, mint az általad kidolgozott. Ha nem akarsz kínlódni vele, akkor bizony jó helyről kell leszedni. Egyébként szerintem már késő elkezdeni kidolgozni őket, nem érsz a végére a megtanulásnak.
2014. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érettségire én fölöslegesnek tartottam tételeket kidolgozni, mert minden egész szépen, összeszedetten le volt írva a füzeteimbe az összes tantárgyból. Ráadásul tényleg elég sok időt igénybe vett volna. De egyetemen már hasznosabb tud lenni.
2014. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Igen, mert én ezzel is rengeteget tanulok.
2014. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!