Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Miskolci Egyetem levelező...

A Miskolci Egyetem levelező oktatásáról van valakinek bármiféle tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Én két különböző karon is végeztem az ME-n. mindkét szakomat levelezőn végeztem. (párhuzamos képzésben el ebben az évben végeztem, tehát frissek a tapasztalataim)

Mire vagy kíváncsi?

2014. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nehezebb-, mint nappalin? Ugyanannyit ér-e az a diploma, mint amelyiket nappalin szerzem meg. Hogyan zajlik az oktatás? Egyelőre ennyi.
2014. máj. 30. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Könnyebb vagy nehezebb mint nappalin ezt lehetetlen megmondani. Ugyanazok a tanároknál vizsgázunk, ugyanabból az anyagból. Talán a gyakorlati jegyeket könnyebb megszerezni mert egy nagy zh van levelezőn félév vége előtt, nappalin meg részenként 2-3 zh van, az anyag az ugyanaz amiből írod..Van akinek könnyebb hogy csak egyre kell készülni van akinek nehezebb mert többet kell egyszerre.

Diploma pont ugyanannyit ér mint nappalin semmi különbség, még a diplomaosztón is vegyesen névsor szerint kapjuk meg mert egy évfolyamnak kezelnek. egyébként diplomában nincs benne hogy levelező v nappali tagozaton szerezted..egyforma az értéke.

Levelezős oktatás péntek és szombati napokon van. Persze karonként változó hogy egy félév alatt, minek van hétvégén konzultáció.

2014. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! Én is úgy tudtam, hogy pénteken és szombaton van tanítás. Ilyenkor rendes előadások vannak vagy csak konzultáció van? Vagy hogy működik ez?
2014. máj. 30. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendes előadás..ez csak olyan szakkifejezés hogy konzultáció, valóságban ilyennek nem találkoztam levelezőn, csak ugyanúgy gyakorlattal és előadással.
2014. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közgazdász képzésen sok tárgyból külön vizsga van a levelezősöknek, azok a sorok jóval könnyebbek mint a nappalisoké.
2014. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben a félévben két olyan vizsgám volt ahol voltak levelezősök is (am mérnökinfóra járok)

-automatika: itt volt egy feladat amit kihúzhattak a levelezősök és nekik ennyivel volt kevesebb, meg numanál, ebből meg az utolsó feladat nekünk matlab függvényírás volt, nekik meg egy egyszerű elméleti kérdés.

2014. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mennyit kell bejárni ? Vannak online órák ?
2023. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014-es a kérdés, akkor még nem volt online oktatás sehol. Mostanit nem tudom igazán, csak a munkatársaim kapcsán, de ők nem az ME-re járnak. Van ahol nincs csak a szigorú COVID alatt volt online oktatás, van ahol pl. Óbudai Egyetem ahol elég sok szak oktatása online szinte.
2023. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!