Felvehetnek vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy gimnázium amit ELSŐ helyen jelöltem meg. Nem vettek fel,ezért fellebbeztünk,késöbb az igazgató hívott,hogy majd a BEIRATKOZÁSNÁL hív,hogy felvettek-e vagy sem. Na de abba a gimnáziumba amit MÁSODIKNAK jelöltem,oda felvettek,de nem oda szeretnék menni. Gondolom az első helyen jelölt gimnázium igazgatója tisztában van azzal,hogy a másodiknak jelölt iskolába felvettek. Van továbbra is esélyem bekerülni az elsőnek jelölt gimnáziumba?

2014. jún. 4. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivan?A sztori felének semmi köze a kérdésedhez,ha felvettek az elsőbe,be kell menned a másodikként megjelölt középsuliba szólni hogy nem akarsz odajárni
2014. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de az elsőbe biztosra nem tudom,hogy felvettek-e csak Június vége felé fogom tudni,amikor az igazgató hív. A másodiknak jelölt iskolába már felvettek biztosra,csak én nem oda szeretnék menni,ha nem az elsőnek jelölt gimnáziumba.
2014. jún. 4. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik településen van ez?

B.csaba?

2014. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú,ez elég zavaros.Ha a beiratkozásra hív el a diri,akkor ez egy burkolt célzás volt,hogy felvettek.
2014. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!