Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hogy készültetek az angol...

Ti hogy készültetek az angol szóbelire? Kidolgoztátok a lehetséges tételeket és megtanultátok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerűen csak sokat olvastam angolul, meg sok filmet néztem.
2014. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem dolgoztam ki semmit. Időd se lenne ott elmondani egy bemagolt tételt, ez csak egy beszélgetés, semmi tárgyi tudást nem kíván az angol nyelven kívül.
2014. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanazt, mint az első válaszoló, továbbá végiggondoltam, hogy mit lehetne mondani az egyes témakörökhöz, pl hogy mi a kedvenc filmem, hogy ne ott kelljen rajta gondolkoznom, meg volt olyan téma, amiről magyarul sem tudtam volna beszélni, aztán megtanultam pár ahhoz kapcsolódó szót, amiket nem tudtam kapásból, pl ünnepek neveit, időpontjait, betegségek neveit, aztán persze egyik újonnan megtanult szót sem használtam :D
2014. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi megkaptuk kidolgozva az összes tételt 11.-ben :) azóta folyamatosan azt nyomattuk suliba. Tehát az itthoni dolgom ha mindennel végeztem átolvasom őket :)
2014. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én középiskolai angol szóbeliről tudok nyilatkozni,remélem nem baj,ha én is válaszolok.

szintén filmet néztem,és könyveket olvastam angolul.a nyelvvizsga témaköreiben írtam egy-egy fogalmazást,ez nekem mindig beválik,néhány mondat mindig megmarad,és ez egy jó támpont.az angolul tudó ismerőseimmel,barátaimmal beszélgettünk,szintén nyelvvizsga témakörökben kérdezgettük egymást.

2014. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2014. júl. 2. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!