Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet egyszerre minort, meg...

Lehet egyszerre minort, meg specializációt is felvenni?

Figyelt kérdés
Vagy-vagy / semmi köze egymáshoz? pl. nyelvszaknál választhatok egy másik nyelvet minornak, meg fordítóitspecializációnak 2. évtől?
2014. jún. 9. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos csak pénzért, ami szerintem nem csak pár tízezres lenne, hanem egy normál 2-300ezres képzési díj a két év alatt. Én is nyelvszakos vagyok, és választanom kellett, bár nem is hiszem, hogy bevállalnék egyszerre kettőt, az azért egy kicsit sok lenne, és valószínűleg szétütnék egymást a tárgyaim.
2014. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz, köszi!:) Sajnálom, akkor majd gondolkoznom kell ezen még.
2014. jún. 9. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem, de az egyik óráit szabadkreditre felveheted, ha belefér az idődbe. Viszont az egyetem követelményrendszere meghatároz egy maximum kreditszámot, aminek a túllépésekor kreditenként X forintot fizetned kell, egy komplett minor elvégzése esetén ez bizony már komoly összeg. Szerintem válaszd azt a minort/specializációt, amelyik jobban vonz, és a másikból vedd fel szabadkreditre csak a legérdekesebb órákat.
2014. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!