Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Második félévben van egy...

Második félévben van egy hármasom és mellette 4 egyesem megbukhatok?

Figyelt kérdés

Azt halottam,hogy akinek van legalább egy hármasa egy félévben azt már nem buktathatják be. Matekról lenne szó.

Holnap kéne be menjek, de nem tudom menjek e be, mert ha ez egyesre írnám meg akkor tuti bukás így meg nem szerintem vélemény?


2014. jún. 9. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot nem tudom, hogy kitől hallottad... Ha az átlag nem üti meg a 2-est, akkor nyugodt szívvel megbuktathat, viszont ezt az egész évre kell nézni, tehát az első félév jegyei is beszámolnak.
2014. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, megbuktathat, és ha nem mész be, biztosan megbuktat a tanár.
2014. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig szívat ez a tanár a 4 egyes úgy gyűlt össze nekem, hogy ideges volt kétszer ki mentem a táblához hibáztam egyet egyes. Házi feladat és nincs füzet. ://
2014. jún. 9. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még soha nem hallottam ilyen szabályról. Én csak arról tudok, de ez sztem nem szabály, hogy 1,75 alatt megbuktatják a diákokat általában. Na már most (3+4)/5=1.4 uh gyanús h ez bukó. De azt is bele kell számítani, hogy a félévi jegyed hanyas lett és azt sokszor erősebben veszik figyelembe.
2014. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze mindig a tanár a hibás, és csak velem... de azért le merném fogadni, hogy a legutóbbi fogadóórára véletlenül sem ment be valamelyik szülőd, hogy megbeszéljék, hogyan javulhatna a teljesítményed, pedig már akkor is gyengén álltál.
2014. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feltétlenül menj be holnap. Így 1,4-es átlaggal 100%, hogy megbuksz (ugyanis nincs ilyen szabály), viszont ha holnap jól sikerül a javító, akkor van esélyed az év végi kettesre. Menj be, nincs vesztenivalód.


Az a 4 egyes szivatós sztori meg hihetetlen. Ugyanis ez azt jelentené, hogy 4-szer kitolásból kaptál egyest, amúgy meg csak 1 jegyetek van egész évben. Minden tantárgyból a minimum óraszám másfélszeresének megfelelő számú dolgozatot kell írjon mindenki (vagy szóban feleljen).

Minimum 3 matek órád biztos van, ami azt jelenti, hogy 3 × 1,5 = 4,5 azaz ÖT jeggyel zárhat le. Az úgy oké, hogy neked van öt jegyed, de az osztály többi tagjának csak 1 jegye van az elmondásod alapján (miszerint csak veled szívózik).

2014. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség...

olyat is hallotam h az egyik tanár, ha a jegyeid több mint a fele 1es akk megvágott, szóval hiába van 4,1,1,5,1 jegyeid akkor már megvágott...de ez elvileg nem lehet, átlagot kell nézni...

2014. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!