Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kirughatnak a Széchenyi...

Kirughatnak a Széchenyi Egyetemről, ha üzletszerűen segítek másoknak pénzért?

Figyelt kérdés
Elektronikus zh-knál pénzért segítek megoldani a tesztes és számolós feladatokat otthonról, és ezért pénzbeli juttatást kapok azoktól, akinek segítek.

2014. jún. 9. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, emiatt kirúghatnak.
2014. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha esetleg úgy csinálnám, hogy akik fizetnek, azok se tudják, hogy kinek fizetnek? Akkor szerintetek nyomozás indulna ellenem, vagy kitudódna?
2014. jún. 9. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ha kitudódik, akkor mennyire fújják fel; ha nem nagyon, akkor csak azokat büntetik meg, akiket elkapnak, de ha nagyon, akkor akár rendőrségi ügy is lehet belőle.
2014. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számonkérésnél nem érdemes ezzel játszani. Inkább tarts zh előtti felkészítőt, azért is megkaphatod a jussod, és még legális is.
2014. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

a könyvtárba coedu vizsga alatt nincs internet elvileg(bár sosem probáltam)...

chaten másolja a kérdést, te meg kikeresed a választ?


amúgy kpba fizetnek vagy utalással, a NAV-val vigyázz...

amúgy mennyi a béred? lehet nekem is jól jönne néha...


az ipcímed proxin használod gondolom, hogy ne legyen könnyű lenyomozni?

2014. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen meg pl c-100ba írt zh-kra vizsgákra gondoltam. az internetkapcsolatot mindenki oldja meg magának telefonra, és úgy ki tudja küldeni. a munkát meg vagy az egyetem területén lévő ip címről csinálnám, vagy netkávézóba ülnék be. A fizetés még nem tisztázott, számlaszámra utalás lenne a legjobb, de félek, hogy arra valahogfy rászállnak, ezért kéne valami netes anonym számla
2014. jún. 9. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

nem sok értelme van, szóval csak terv....

akinek van nete, az ki is google-za, nem fog neked fizetni..

2014. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó Író Béla :D:D:D
2014. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!