Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Június 26. -án mennem kell...

Június 26. -án mennem kell iskolába beiratkozni?

Figyelt kérdés
És vinnem kell oktatási azonosító kártyát admit én nem kaptam elsős koromba. most mit csináljak?? azt tudom diákin rajta van oktatási azonosító szám. akkor most elég ha a diákit viszem??
2014. jún. 10. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Megy be a mostani iskoládban a titkárságra, és kérdezz rá, hogy az hol van, elvileg náluk kell lennie.
2014. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem itt voltam első osztályos, mert az akkor Kölcsey Ferenc suli volt de az egyház megvette ezert mas lett a neve es a masik sulitol elszakadtan
2014. jún. 10. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a száma megvan, az is elég.
2014. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Így is megpróbálkoznék a titkárságon, hátha így is tudnak neked segíteni, hogy mitévő legyél, de mint a második is írta, elég a száma is.
2014. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor jo mert a szám rajta a diákin köszönöm :D
2014. jún. 10. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!