Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt torinel ha olyan tetelt...

Emelt torinel ha olyan tetelt huzok, amirol alig tudok valamit, akkor probaljam meg, vagy huzzak pottetelt?

Figyelt kérdés
Tanultam ra nagyon sokat, az irasbelim is jol sikerult, de van kb 5 temakor a 30-bol, amit nem szeretnek kapni.
2014. jún. 10. 17:34
 1/6 anonim válasza:
Próbáld meg. Én úgy álltam neki, hogy csak ne demográfiával kapcsolatos tételt húzzak, bementem, és kihúztam a XX. század demográfiai változásait. Ötös eredménnyel jöttem ki. Nálunk elég korrektek voltak a források, meg ugye ott az atlasz, ha még tanultál is, valami csak elő fog jönni. Nem éri meg szerintem kockáztatni, hogy csak hármasról indulva még egyszer belehúzol abba az 5 nem tetszőbe.
2014. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj. Nekem az a kedvenc tetelem. Csak attol felek, hogy olyat huzok raadasul, amihez nincs terkep. Meg remelem az atlasz hatuljarol nem szedik ki a kronologiat. Koszi a valaszt. :)
2014. jún. 10. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Atlaszt adnak mindenképp és ott a végén a kronológia. :)

Sztem is próbáld meg, még ha nem is megy annyira, könnyebb azzal jobb eredményt elérni, mint a póttétellel. A forrás nekem korrekt volt, meg máshonnan se hallottam rosszat.

2014. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, ha rosszul tudom, de nem úgy van, hogy felelsz, és utána mondják meg, hogy mehetsz-e el, vagy új tételt kell húznod?
2014. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tulestem rajta. Olyan kozepes nehezsegu tetelt huztam, amirol azert tudtam beszelni. Nem sikerult valami jol mert nagyon izgultam es ez ranyomta a belyeget a feleletemre. De a vizsgaztatok nagyon kedvesek voltak.
2014. jún. 11. 11:48
 6/6 A kérdező kommentje:
60\48 lett a szóbelim.
2014. júl. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!