Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik az emelt töri...

Hogyan zajlik az emelt töri szóbeli érettségi vége?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy, (mivel vidéki vagyok) mi történik miután én lefeleltem? Egyáltalán van ilyenkor eredményhírdetés vagy részletes értékelés, vagy csak egy hétre rá tudom meg az eredményeket a Közép szintű magyarom után a bizonyítványban?

2014. jún. 10. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönnek tőled, és hazamész. A bizottság tagjai vagy rögtön utána, vagy este a vizsga végén egyeztetik a pontszámaikat, ennek alapján kialakítanak egy közös pontszámot, amit majd a középszintű (egy szó, kis k) szóbeli ünnepélyes megnyitásán fogsz megtudni az elnöktől.
2014. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, király, akkor ha szarul szerepelek legalább mindenki tudni fogja velem egyszerre.:)
2014. jún. 10. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, az érettségi vizsga egyébként is nyilvános.
2014. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És mikor ismeretetik a szóbeli eredményét, akkor

a százalékokat mondják el vagy a pontokat (vagy mindkettőt)?

2014. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!