Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy hét alatt fel lehet...

Egy hét alatt fel lehet készülni államvizsgára?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 21:35
 1/8 anonim válasza:
100%

Amit tehetsz, hogy annyit tanulsz, amennyit csak tudsz..


Én nem államvizsgáztam, úgyhogy nem tudom, de szerintem ezt teheted.

2014. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... ez attól is függ, mennyit tanultál addig, milyen szakon vagy, hány tételed van, és az sem mindegy, milyen eredményt szeretnél elérni.

Ha egy heted van, hát tanulsz egy hetet - aztán az addig megtanultakból kihozod a lehető legtöbbet, amire képes vagy. /Meg bízol a jó szerencsében :) /

2014. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjuk nem, akkor neki se állsz? -.-
2014. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Büfé szakon ahol 40 tétel vagy kevesebb van államvizsgán összesen ott fel lehet készülni..normál szakon nem..
2014. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg de, hiszen az államvizsga anyagából már minimum egyszer vizsgáztál, és esetleg szigorlatoztál is. Szerintem sima ügy, ha eddig komolyan vetted.
2014. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Őszödi Ferenc ***** válasza:
43%
Mérnökinél nem, kommédián elég rá egy délután is.
2014. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 4-esnek üzenem, hogy egy szak büféjellegét nem az adja meg, hogy hány tétel van. Nálunk államvizsgán a szak nyelvészeti részéből 15 tétel volt, de ezeknek az alfejezetei felértek szintén 1-1 tétellel. Imádom, hogy ilyen észlényeket termel ki a mostani elcseszett osztott képzés, ahogy a mellékelt ábra is mutatja.

Egyébként ez tényleg anyagfüggő. Olyan leíró rendszereket, amiket stukturáltan, logikai összefüggéseket megértve lehet csak tanulni, édeskevés 1 hét szerintem. Főleg, ha olyan az anyag, hogy vannak benne új infók is. Nálunk pl. ilyen volt, én erre 2 hetet tanultam, de még így is lóhalálában tanultam, rommá idegeskedtem magam, nehogy elrángassanak.

2014. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
7-esnek (4-es vagyok) idén leszek 45 éves, talán nem az osztott képzésben tanultam, hanem tanítok. Tudom milyen a mostani felsőoktatás, és milyen egy komplex szóbeli záróvizsga.
2014. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!