Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs DEÁK FERENC Gimnázium...

Pécs DEÁK FERENC Gimnázium vélemény? Hányastól vesznek fel? Média szak

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm oda meg ősszel kilencedikbe pont médiára. Neki azt mondták olyan 110-120 ponttól vesznek fel embereket (ez a pontszám nagyon kevés) , de attól függ ,hogy a többieknek milyen lesz. Mert az első harmincat veszik fel akiknek a legjobb lett az össz. pontszám. De emberek esnek ki aik nem elsőnek jelölték , vagy máshova mennek. tehát ha lejjebb voltál simán feljebb kerülhetsz.
2014. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösszi:)
2014. jún. 19. 12:34
 3/5 anonim válasza:
Szia.Gondoltam én is írok ha nem baj.Én szeptembertől a média szakra fogok járni:)Nekem is anno azt mondták 110-120 pont a MINIMUM vagyis:ha valaki alatta van semmiképpen fölötte meg már van esélyed.De!Ez nem azt jelenti hogy már biztos vagy mert sokan sokkal több pontot szereznek így előfordulhat,hogy tele lesz az osztály(kb 30 hely van)persze ők is kieshetnek..Én sajnos elcsesztem a felvételi matek részét de a magyar illetve a szóbelim nagyon jó lett emiatt kb 140 pontom lett így még benne voltam az első harmincban.Remélem majd neked is simán fog menni minden.:)Már nagyon izgulok,hogy milyen lesz oda járni.^^
2014. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.!:) még annyi kérdésem lenne,hogy a szóbelinél mit kérdeznek?
2014. jún. 27. 14:40
 5/5 anonim válasza:
Mivel a törvény tiltja a tényleges felvételiztetést a középiskolákban, ezért a legtöbb helyen elég egyszerű. Deákban például csak adnak egy szöveget, amit el/fel kell olvasnod és kérdezgetnek.
2014. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!