Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem buktam meg a vizsgán,...

Ha nem buktam meg a vizsgán, de nem vagyok elégedett a jeggyel akkor ugyanugy elmehetek javítani?

Figyelt kérdés
maximalista vagyok és becsúszott egy rosszabb jegy..kell az ösztöndíj:)
2010. jan. 4. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
így van, újramehetsz, a tanár csak megajánl egy jegyet, amit akarsz beírathatsz, ha nem, akkor javíthatsz.
2010. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csak benne van a pakliban, hogy nulláról indulsz, ezért bármi megeshet.


Ha szóbeli, én mondjuk nem kockáztatnám, mert tanárfüggő, hogy csak a plusz munkát látja amit adtál neki, vagy értékeli az elszántságodat... :) Egy kalappal hozzá!

2010. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de azt vedd figyelembe, hogy csak 3szor próbálkozhatsz.
2010. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek nincs igaza, nem csak megajánl egy jegyet, hanem "elveszted" a régi jegyet, tehát akár meg is bukhatsz, ha úgy jön össze. Tehát ha tuti vagy a dolgodban, akkor menjél, hajrá! Sok sikert!
2010. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Tuti vagyok a dolgomban , mert már tudom, hogy MINDENT meg kell tanulni..ugyanis az történt, hogy a tanár 1-2anyagrészre azt mondta, hogy az nem kell, mégis sok azzal kapcsolatos kérdés szerepelt a vizsgán...
2010. jan. 4. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!