Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek sikerülhet a...

Szerintetek sikerülhet a fizika pótvizsga?

Figyelt kérdés
Év végén nem adták meg a kettest, pedig nagyon rákapcsoltam az utóbbi időkben hogy sikerüljön.Tény hogy későn kaptam észbe... de szerintetek sikerülhet egy 9. osztályos fizika pótvizsga? Rengeteget fogok tanulni mert nem szeretnék bukni. Csak félek egy kicsit mert a tanár valamiért nem ihazán bír enhem. Félévnél is kerek kettesre álltam de nem adta meg...

2014. jún. 22. 19:28
 1/7 anonim válasza:
Kegyetlenül húzz bele a tanulásba (mást nem igazán tehetsz) és menni fog.
2014. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod meg nagyon készülsz, szerintem sikerülhet, ugye kilencedikben főleg mechanika van?

Te gimibe jársz vagy szakközépbe?

2014. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy megállás nélkül magolni fogok. Emellett elfelejtettem leírni jogy matekból is kell pótvizsgát tennem mert 1.90-re álltam és a sulinkban 2egészre adják meg csak a kettest... de ettől kevésbé félek mert elég ha csak ismétlés képpen néhány feladatot megcsinàlok.
2014. jún. 22. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

De akkor te most gimibe jársz vagy szakközépbe?

Bár végülis mindegy - gondolom szakközépbe

2014. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, szakközépbe.
2014. jún. 23. 05:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem magold a fizikát, hanem próbáld megérteni a lényeget. Ehhez sokat segít a feladatmegoldás.
2014. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül sikerült megírnom. Fiziká hármasra, matekot négyesre.
2014. aug. 28. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!