Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki a Puskás...

Van itt olyan, aki a Puskás Tivadar Távközlési Technikumban tanult?

Figyelt kérdés
az a kérdésem lenne tőlük, hogy ha nem megyek továbbtanulni, és elvégzem a technikumot, akkor milyen esélyeim lesznek az elhelyezkedésben? és azt meg lehet csinálni, hogy elvégzem a technikumot és utána megpróbálom az egyetemet?
2014. jún. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik a Gyáli úton van?
2014. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen
2014. júl. 12. 13:27
 3/4 anonim válasza:

Én ott tanulok idén kezdtem, szóval sok mindent nem tudok de amit így az elején észrevettem hogy a Fizikát nagyon erőssen nyomják nem tanulsz egyik óráról a másikra olyan szépen kibuksz..(idősebbektől hallotam) illetve látom hogy az osztály több mint a fele bukásra áll fizikából.

Igen a sima technikusival is el lehet helyezkedni, olyan 300-600 ezer körül tudsz vele keresni(bátyám ilyen szakmát végzett, annyit keres)

Igen azt is megteheted!

2014. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 raczzs válasza:

Válasz arra a kérdésre, hogy

"Van itt valaki, aki a Puskás Tivadar Távközlési Technikumban végzett":


Itt vagyok én,

id.Rácz Zsigmond (azért id., mert a fiam Rácz Zsigmond Gergely is ott végzett, (jó)pár évvel később).

1969-ben végeztem,

a IV/a osztályba jártam.

Sajnos nincs kapcsolatom senkivel az osztályomból/évfolyamról.

Szeretnék részt venni osztály-, vagy évfolyamtalálkozón.

Ha valaki tudna segíteni,

az e-mail címem:

zsigmondracz@gmail.com


Előre is köszönöm!

jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!